پنجشنبه 2 آذر 1396 11:07:47
16 ارديبهشت 1396 22:48:41
دبير ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي آذربايجان‌شرقي مطرح كرد: لزوم استفاده از زبان هنر در جهت نهادينه كردن گفتمان اقتصاد مقاومتي

دبير ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي آذربايجان‌شرقي بر لزوم استفاده از زبان هنر در جهت نهادينه كردن گفتمان اقتصاد مقاومتي تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان برنامه و بودجه آذربايجان‌شرقي، داود بهبودي عصر امروز در مراسم تجليل از برگزيدگان سيزدهمين جشنواره بين‌المللي كاريكاتور تبريز كه با موضوع اقتصاد مقاومتي و مبارزه با مفاسد اقتصادي و با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار شد، اظهار داشت: اگر مي‌خواهيم اقتصاد مقاومتي در راستاي هدف متعالي خود كه دستيابي به رشد و توسعه مستمر و پايدار است، حركت كند از همه ظرفيت‌هاي جامعه بايد بهره بريم.

بهبودي در عين حال خاطرنشان ساخت: تحقق كامل اقتصاد مقاومتي با محوريت‌هاي موضوعي و تخصصي آن مثل توليد و اشتغال نيازمند استفاده از ابزار كارآمد و مدرن هنر در اشكال مختلف از جمله كاريكاتور است.


رئيس سازمان برنامه و بودجه آذربايجان‌شرقي اذعان داشت: طبيعتا ابزارها و ظرفيت‌هاي هنري كه در ترويج گفتمان اقتصاد مقاومتي قابل استفاده است بسيار بلند مرتبه‌تر و متعالي‌تر از ظرفيت‌هاي ديگر ابزارهاي متعارف مي‌باشد.


وي يادآور شد: استفاده از زبان هنر و اشكال مختلف آن در انتقال پيام و ادبيات اقتصاد مقاومتي جزو اهداف اين جشنواره بود كه به نظر مي‌رسد در دستيابي به اين اهداف موفق بوده است.


بهبودي تصريح كرد: اگر اقتصاد مقاومتي را وسيله رشد و توسعه پايدار تعريف كنيم براي رسيدن به اجماع ميان نخبگان حوزه‌هاي مختلف و وحدت نظر بين آحاد مختلف ضرورت دارد اصحاب هنر در اين امر اهتمام ويژه داشته باشند.


نشاني: آذربايجان‌شرقي، تبريز، اول زعفرانيه، جنب شركت مخابرات استان
نشاني ساختمان مركز آموزش، پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري: تبريز، ولي‌عصر، فلكه همافر
كد پستي : 5166618171 - تلفن : 19-33328710(041) - نمابر : 33327171-(041)
Copyright © 2016 www.mporg-eaz.ir 
Powered by Tetis PORTAL